OpenSign (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại
