OpenSign (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل
