OpenSign (1.0.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول
