OpenSign (1.0.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu
