OpenSign (1.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail

en: About
be: Аб
