OpenSign (1.0.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон
