OpenSign (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে
