OpenSign (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: About
ca: Detalls
