OpenSign (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Phone
cy: ffôn
