OpenSign (1.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Register
da: Opret konto

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: About
da: Om
