OpenSign (1.0.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: About
et: Programmist
