OpenSign (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: About
fi: Tietoja
