OpenSign (1.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Register
fil: Magrehistro

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan
