OpenSign (1.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: About
gl: Información
