OpenSign (1.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: About
he: אודות
