OpenSign (1.0.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: About
hi: के बारे में
