OpenSign (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: About
hu: Leírás
