OpenSign (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
