OpenSign (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Register
it: Registrati

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono
