OpenSign (1.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
