OpenSign (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты
