OpenSign (1.0.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី
