OpenSign (1.0.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
