OpenSign (1.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: About
lv: Par
