OpenSign (1.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
