OpenSign (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл
