OpenSign (1.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
