OpenSign (1.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: About
fa: درباره
