OpenSign (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
