OpenSign (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu
