OpenSign (1.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
