OpenSign (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса
