OpenSign (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ
