OpenSign (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: About
tr: Hakkında
