openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
ar: فترة التحديث بالدقائق

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: standard
ar: معيار

en: About
ar: حول
