openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Weather
bg: Времето

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Temperature
bg: Температура

en: Wind speed
bg: Скорост на вятъра

en: Pressure
bg: Налягане
