openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Update interval in minutes
ca: Interval d'actualització en minuts

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: standard
ca: estàndard

en: Temperature
ca: Temperatura

en: City
ca: Ciutat

en: About
ca: Detalls

en: Units of measurement
ca: Unitats de mesura
