openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Update interval in minutes
et: Värskendus intervall minutites

en: Weather
et: Ilm

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: standard
et: tavaline

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: City
et: Linn

en: Select...
et: Vali...

en: Country code
et: Riigikood

en: About
et: Programmist

en: Units of measurement
et: Mõõtühikud
