openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Update interval in minutes
fi: Päivitysväli minuuteissa

en: Weather
fi: Sää

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: standard
fi: standardi

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Wind speed
fi: Tuulen nopeus

en: Pressure
fi: Paine

en: City
fi: Kaupunki

en: Country code
fi: Maakoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Units of measurement
fi: Mittayksiköt

en: Humidity
fi: Kosteus
