openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Update interval in minutes
gl: Intervalo de actualización en minutos

en: Weather
gl: O tempo

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: standard
gl: estándar

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
