openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
gu: નવીનતમ બનાવવાનો સમય મિનિટોમાં

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે
