openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Update interval in minutes
hi: नवीनीकरण अन्तराल, मिनट मे

en: Weather
hi: मौसम

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: standard
hi: मानक

en: About
hi: के बारे में
