openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Update interval in minutes
id: Rentang waktu update dalam menit

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: standard
id: standar

en: City
id: Kota

en: API key
id: Kunci API

en: About
id: Tentang
