openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Update interval in minutes
is: Uppfærslutíðni í mínútum

en: Weather
is: Veður

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: City
is: Borg

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um
