openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Update interval in minutes
it: Intervallo di aggiornamento in minuti

en: Country
it: Paese

en: Settings
it: Impostazioni

en: Temperature
it: Temperatura

en: City
it: Città

en: Select...
it: Scegli...

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: About
it: Informazioni

en: Units of measurement
it: Unità di misurazione
