openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Update interval in minutes
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಸಮಯಾಂತರ (ನಿಮಿಷಗಳಲ್ಲಿ)

en: Weather
kn: ಹವಾಮಾನ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Select...
kn: ಆರಿಸು...

en: About
kn: ಕುರಿತು
