openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Update interval in minutes
lv: Atjaunošanās intervāls minūtēs

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: standard
lv: standarta

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Pressure
lv: Spiediens

en: City
lv: Pilsēta

en: API key
lv: API atslēga

en: Country code
lv: Valsts kods

en: About
lv: Par

en: Units of measurement
lv: Mērvienība
