openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Update interval in minutes
mn: Шинэчлэх үечлэл (минутаар)

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Temperature
mn: Температур
