openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: standard
fa: استاندارد

en: City
fa: شهر

en: About
fa: درباره
