openweathermap.org (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Update interval in minutes
ro: Interval de actualizări în minute

en: Weather
ro: Vremea

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Wind speed
ro: Viteza vântului

en: Pressure
ro: Presiune

en: City
ro: Oraş/Sector

en: API key
ro: Cheia API

en: Country code
ro: Cod țară

en: About
ro: Despre

en: Units of measurement
ro: Unităţi de măsură
